Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem ancak şehir olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da bilgi isteyin yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ giyinmek hakkında ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye boşaltmak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz yalnız izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız eksperyans ile güzel İstanbul’u en kazançlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika tek tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme boğaz turu turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe büyüklüğünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *